Щиро дякуємо Славіку за чудові фотографії. Попри те, що була похмура погода, фотографії получились дуже світлими та красивими, дякуємо за терпіння до нас і за вміння підбадьорити у напруженні моменти. Дякуємо та удачі HDstudio!!!

ІГОР ТА СОЛОМІЯ

Ми хочемо дуже подякувати HDstudio за чудове фільмування нашого весілля.... Роман хороший відеооператор з креативними ідеями, чудова і дуже позитивна людина... майстер своєї справи... Ми дуже задоволені що обрали саме його... Щиро дякуємо...Успіхів Вам!!!

ВАСИЛЬ ТА НАТАЛЯ

Славік і Роман це не просто хороша команда і навіть не просто професіонали, це люди з якими хочеться проводити час. Чудові особистості, спілкування з якими принесло не менше задоволення ніж їхня робота. Вони вміють ловити щирі емоції та яскраві моменти, зауважують деталі. Вони створили наші чудові весільні фотографії та відео, які змушують нас переживати весь спектр емоції нашого великого дня знову і знову. Дякуємо вам за ту атмосферу доброти та комфорту, за вашу підтримку і позитив. Ви були одними із тих, хто зробив день нашого весілля таким особливим. Було весело:) Ви - наші найкращі!!!

ВІТАЛІК ТА НАТАЛЯ

Вибір весільного фотографа-справа нелегка. Всі хочуть мати ідеальні фото і, таким чином, створити собі згадку на все життя про найщасливіший день. Ми з чоловіком обрали Ярослава і не прогадали. Його фото суттєво вирізняються з-поміж робіт інших фотографів. Достатньо просто порівняти у соц. мережах їхні творіння. У Ярослава є свій індивідуальний підхід до справи, унікальне бачення. Фото виходять живі, щирі, а кольори завжди теплі. Майстер своєї справи. Вміння зловити момент, підмітити найголовніше, вигадати щоразу щось нове і цікаве робить фотографа професіоналом. без всяких там виснажливих постановок які дуже набридають в нас вийшов супер крутий альбом живих емоцій. І ще й до того дуже швидко! Сказати, що задоволені-це не сказати нічого! Фотосесія пройшла швидко, легко та невимушено. Величезний вибух сміху, хорошого настрою та позитиву гарантований!

ВОЛОДИМИР ТА АННА

Хотим Вас поблагодарить за супер фотографии нашей свадьбы. Фото превзошли все наши ожидания! Фотографии невероятно красивые, красочные, живые, невозможно налюбоваться!!! Спасибо за эту память на долгие-долгие годы!!!

PAWEL & WERONIKA

Перевищив наші очікування, при замовленій його як весільного фотографа. Робота надзвичайно якісна, фото дуже класні, а також Ярослав весела людина з якою було приємно та легко працювати.

АНДРІЙ ТА ЮЛЯ

Ми не помилились що обрали саме тебе! Славік, щиро дякуємо за фотографії, це шедевр, правда! Ти неперевершено зафіксував ці незабутні моменти). А також окремо дякуємо за круту подорож Італією) Результат - це фото нашої мрії та купу позитивних спогадів!) Рекомендуємо! Успіхів та творчих злетів)

ДАНИЛО ТА ГАЛИНА

Ми раді що обрали саме тебе !!! З тобто працювати в задоволення. Ти зробив наш день ще кращим та яскравішим. Ми дякуємо тобі за пророблену роботу та круті фотки. Ти найкращий!!!

РОМАН ТА ВІКТОРІЯ

Альбомчик супер, фотки взагалі суперові, розміщені дуже доречно та зі смаком. Ми не те що задоволені, а просто в захваті від роботи дуже-дуже дякуємо

АНДРІЙ ТА ОЛЕНКА

Ми безмежно задоволені, найвища якість фотокниги. Всі фото саме ті, які ми собі обрали із дуже вдалим розміщенням. Ми щиро дякуємо за неймовірну роботу, якісне та швидке виконання.

РОМАН ТА ІРИНА

Неймовірно вдячні за те, що зробив "наш особливий день" незабутнім! Процес зйомки був легким та невимушеним, а світлини вийшли дуже атмосферними та емоційними. 
Ще раз дуже дякуємо!

НАЗАР ТА ІЛОНА

Привіт, нам дуже сподобались фото, дякуємо тобі,  фото цікаві, креативні та живі  нереальні кадри, які нагадуватимуть нам про цей день, як тільки сплануємо сімейну фотосесію, знаємо до кого звертатися.

МИКОЛА ТА АНДРІАНА

Дуже вдячні за чудову роботу, фото прекрасні
Це вартувало Вашого і нашого часу, ми в захваті та не жаліємо, що довірили цей день саме Вам.
Ти справді майстер своєї справи, а також весела і надзвичайно талановита людина.

ВАСИЛЬ ТА ВАСИЛИНА

Ми неймовірно щасливі, що саме ти став тією людиною, яка втілила всі наші задуми та мрії про весільну фотосесію у реальність. Справді майстер своєї справи, а також приємна, весела і надзвичайно талановита людина.

ІВАН ТА ІЛОНА

Весілля-це один з найважливіших днів для кожної закоханої пари. Відповідно перед нами виникло питання вибору людей, які зможуть передати всі емоції нашого свята і пронесуть спогади цього дня у наше майбутнє. Команда Happy Day studio без перебільшень справжні професіонали своєї справи. Перегляд їхніх робіт - це одне задоволення. Креативність цієї команди зашкалює! Професіоналізм Happy Day studio це: якісне обладнання, повне взаєморозуміння з нареченими, співвідношення ціни та якості, а найголовніше - це неймовірний, незрівнянний мегакрутий результат!!! Вони зробили наше свято незабутнім!!!

АНДРІЙ ТА НАТАЛІ

 

Ми справді дуже раді, що обрали вашу студію на найважливіше свято нашої сім'ї. Дякуємо за підтримку і поради до і під час весілля. Весільний фільм дуже сподобався. Справді, так, ніби ще раз побували у себе на весіллі.  Ми знову і знову пережили ці прекрасні емоції, спогади. Завдяки вашій хорошій роботі тепер нам і нашим дітям буде що переглядати та згадувати. Ми дуже дякуємо класним хлопцям Happy Day studio.

ІВАН ТА МАРІЯ

Ми дякуємо за  прекрасну роботу команді Happy Day studio...Цілковите відображення емоцій, що вирували в наш важливий день...  Ваша креативність  і  постійна змога знайти якусь частинку,  щоб зробити свято більш вишуканішим і надзвичайним! Ви дуже хороша творча команда, яка не просто виконує  свою роботу, з вами приємно було пройти ці хвилюючі миті!  Ми величезно дякуємо Happy Day studio за мегакруту роботу, яку ви зробили! Дякуємо, що були поруч з нами  на нашому незабутньому святі і стали частиною нашої родини. Ви найкращі.

Андрій та Наталя